Özel Tasarım

Hayalinizdeki ürünü sizin için tasarlayalım, özel kutularımız ile sizlere gönderelim. Formu doldurun sizi arayalım!

Özel Tasarım Formu


Elle boyanan bu ürünler ev ve sosyal alanlarda kullanıldı . Beyaz duvarlara dahil bir iz bırakmadı. Asıldıktan sonra halatları ayırmak için parmaklarınızla tarayabilirsiniz. Duvarınızda ve ellerinizde bir iz kalmadığını göreceksiniz.

DB duvardan çıkarın ve dış mekandayken toz parçacıklarını serbest bırakmak için bir yandan diğer yana sallayın. Ahşapta biriken tozları kuru bir bezle alabilirsiniz. Boya akmaması için nemli bir bez veya temizlik ürünleri kullanmayın.

Her DB benzersizdir, bu nedenle çoğaltılamaz. Bir kez satıldı, gitti! Mağaza aylık olarak yeni çalışmalarla güncellenir. Bir tasarımcıysanız veya bir tasarımcıyla çalışıyorsanız, daha önce satılan bir eserin referans fotoğrafını kullanarak alanınıza uygun özel istediğiniz parçayı görüşebiliriz. Her parçanın eşsiz doğası nedeniyle çoğaltılması imkansızdır. Renklere, stile ve tasarıma göre sevdiğiniz bir parça oluşturmak için tasarımcıyla birlikte çalışılacaktır. Her el yapımı ürünü DB ekibi tarafından gönderilir, bu nedenle sabrınız için teşekkür ederiz. Hızlı çalışırken, en kaliteli işçilik asla acele edilmez. Yeni iş listelendiğinde güncel kalmak için Instagram hesabımızı takip ediniz .Teşekkür ederiz.  

DB asılması için talimatlar ve donanım paketin içinde bulunmaktadır.

Kavak ağacı panelleri ve %100 pamuk halatlardan oluşmaktadır. Kavak panellerimizi nemden ve dış etkenlerden korumak için koyu bir vernik atılmaktadır. DB oluşma sürecinde halatlar defalarca çeşitli boyalar ve boyama sıvıları kullanılmaktadır.